KODĖL VERTA TURĖTI ELEKTRINĮ ŽIDINĮ?

elektrinio zidinio imitacija

Židinys-ne tik namų puošmena, bet ir nuo seno žinomas kaip šilumos ir jaukumo simbolis. Jauki židinio ugnis leidžia mėgautis šiluma ir harmonija-šokinėjančios liepsnos padeda nusiraminti ir susikaupti, atsipalaiduoti ir pailsėti. Prie ugnelės norisi maloniai praleisti laiką su smagia draugija, ar tiesiog pasimėgauti ramiu vakaru. Tačiau mėgautis malkinio židinio ugnimi gali ne kiekvienas, nes tam įtakos turi daugybė faktorių,pagrindiniaiiš jų: taigyvenamo būsto situacija (daugiabutis, mažų patalpų išplanavimas, nuosavo namo padaryta apdaila),didelės malkinių židinių ir jų įrengimo kainos, įstatymu taikomi įvairūs įsirengimo apribojimai ir reikalavimai.

Todėl tiems, kurie nori savo būste turėti židinį, optimaliausias variantas yra rinktis elektrinį židinį. Jie vis labiau vertinami už tai, kad juose liepsna beveik niekuo nesiskiria nuo tikrosios, itin realistiška ugnies imitacija ir švytinčios žarijos namų erdvei suteikia išskirtinumo. O jei trokštate mėgautis šiluma, bet nenorite ruošti kuro, valyti dūmtraukio ir ugniakuro, nes tiesiog esate modernus ir užimtas žmogus, neturite ir nenorite tam skirti laiko, alternatyva ta pati – elektrinis židinys. Žmonėms, kurie niekada neturėjo elektrinio židinio, tačiau galvoja apie jį, dažnai kyla įvairiausių klausimų: kodėl verta turėti ir kokia jo teikiama nauda? Be anksčiau išvardintų argumentų verta pridurti, kad šis racionalus pasirinkimas atitiks visus trokštamus kriterijus: jaukumas su židinio liepsna, komfortas, dizainas ir jų įvairovė, saugumas, švara. Trumpai apie kiekvieną iš šių privalumų:

  • Egzistuoja du pagrindiniai elektrinių židinių tipai-židiniai su ugnies imitacija, naudojant apšvietimą, ir židiniai su garais, kurie sukuria labiausiai realistišką vaizdą.
  • Beveik visuose yra distancinio valdymo pultas, keletas šildymo režimų, liepsnos efektas atskirai nuo ugnies, galima reguliuoti ugnies ryškumą ir intensyvumą, termostatu nustatyti temperatūrą. Labai paprasta ir lengva įrengti, nes tereikia tik elektros prievado.
  • Elektriniai židiniai tarpusavyje skiriasi ne tik dizainu, bet ir apdailos detalėmis, jų įvairovė leidžia drąsiai derinti prie bet kokio stiliaus interjero: nuo klasikinio iki modernaus.
  • Neabejotinas privalumas yra aukštas saugumo lygis. Neįkaista ir neįkaitina aplink juos esančių daiktų, juose nėra karštų anglių ir pavojingų suodžių, todėl gali būti tose patalpose kur žaidžia maži vaikai.
  • Kadangi, elektrinis židinys neišskiria jokių degimo produktų, nereikalinga skirti laiko jo priežiūrai ir valymui.

Pati svarbiausia nauda sveikatai, ką gali suteikti elektrinis židinys-tai, kad įvairiuose modeliuose yra sumontuota oro valymo nuo dulkių ir bakterijų sistema, kuri pašalinapelėsius, žiedadulkes ir kitus alergenus, šioje sistemoje gali būti keičiami filtrai. Ši unikali savybė išskirtinai būdinga tik elektriniams židiniams.

Taigi, tebūnie elektriniai židiniai Jums jaukumo, šilumos ir džiaugsmo šaltiniu, prie kurio visada būtų malonu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *